su kaçağı tespiti sultangazi

Su kaçağı tespiti sultangazi ile son teknoloji cihazlarla noktasal tespit ve onarımlarını en uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz sultangazi tesisat firmamız bar basıncı kayıpları, musluklardaki genel sorunlarla alakalı bazı bilgilendirme içerikte sizlerle paylaşılmıştır.

Su kaçağı tespiti sultangazi olarak en çok karşılaştığımız isteklerden bir tanesi 7/24 sürekli damlayan ve sizi sinir eden musluk damlalarıdır. Su akışını kontrol eden plastik contanın hiçbir işe yaramamasından dolayı sorun görülebilir. Kılcal hasarlar musluğun iç haznesinde görülür. Kum yada bu kadar küçük nesneler conta arasına sıkışmış ve yırtmaya başlamış olabilir. Sıcak ve soğuk bir arada kullanılan musluklarda sertleşme sonucu da damlama görülebiliyor. Sultangazi su kaçağı tespiti telefon hatlarımız bu küçük problemi hemen ortadan kaldıracak teknik alt yapıya sahiptir.

Sultangazi Su Kaçağı Onarımı

Su kaçağı tespiti sultangazi musluk tamirine girişebilmek için yeterli donanıma sahip olmak gerekli ve uzmanından destek almanızı öneriyoruz. Bizim anlatacağımız sadece teknik bazı bilgiler olup, siz musluğu açtığınızda farklı sorunlar gördüğünüzde durum kötüleşebilir ve vanayı kapatmak zorunda kalabilirsiniz. Uyarımızı dikkate almanız dileğiyle hemen detaya geçelim. Sultangazi su kaçağı cihazlı tesisatçılarımız öncelikle su vanasının kapalı olduğundan emin olurlar. Muslukta su varsa boşaltılır ve iç bölmesi vida yardımı ile açılır. Genelde klasik olan bu tesisatta 17 numaralı anahtar kullanılır. Conta kontrolü yapılırken, diğer parçalarında incelenmesinde fayda var ve gerçekten sorun plastik aksamda ise yenisi ile değiştirilir, takılır ve vana açılarak kontroller yapılır. Su, musluk boşluklarından taşıyorsa yada hızlıca sızıntı meydana geliyorsa, yanlış bir şey yapılmış demektir. Bazen yeterince sıkılaştırma yapılmadığında ve vanadan gelen basınç ile çeşmenin yerinden çıktığı da görülmektedir. Dikkatli olmakla yarar var.

Su kaçağı tespiti sultangazi incelemelerde bulunduğumuz birçok evde akustik cihazımız ile sesleri analiz etme fırsatı bulduk. Borulardan geçen su basınçları eğer hasar yoksa 9 barın üzerinde olması gerekir ve mano metreden çıkan sonuçların doğruluk payları yüksektir. Kaçak varsa 9 rakamının altına düşmeye başlar, yani boru su kaybetmeye başlamış demektir. Tüm analizleri borunun içini açarak kesinlikle yapmıyoruz. Ayrıca fayansları kaldırarak test yapmak da görev alanımızda yer almıyor. Fayansın zeminine cihazı yaklaştırırız ve seslerden yola çıkarak ölçümler yapılır. Başarılı sonuçlar almak ve evini asla deneme tahtasına döndürmek istemeyen müşterilerimiz için şiddetle öneririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55