ıhlamurkuyu su kaçağı tespiti

Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti firması olarak artık uzun süredir gelişmiş tarama ve sorunu bulma özelliklerine sahip cihazlar ile işlem yapmaktayız. Atık, sıcak yada soğuk su olsun, bina içi yada bahçenizde oluşsun her türlü kaçağı anında bulabiliyoruz. Ihlamurkuyu tesisatçı firmamızı mutlaka arayıp bilgi alın.

Su kaçağı tespiti fiyatları

Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti hizmetlerinde görevli personelimiz kırmadan teşhisi yapar. Örneğin binanız inşa aşamasında plastik borunun birbiri ile kenetlenmesi ve sızdırma yapmaması için kaynak makinası ile biraz müdahale yapılmış olabilir. Lakin fazla bükülmüş yada işçilik hatalarından sonra sorun oluşabilir. Bunun etkisi binaya yeni taşınan kişilerin hemen anlayabileceği gibi değildir. Su ya çok az ses yapar yada gür şekilde akar. Her ikisi de tehlikelidir ve unutmayın beton, ahşap, fayans, parke olsun suyu mutlaka çekecek ve zamanla hasar meydan getirecektir. Örneğin hol üzerine döşenmiş bu boruyu bulmamız ses detektörü ile hemen olmaktadır. Tüm zemin üzerinde ses emici cihaz ile analizler yapar ve cihazdan çıkacak sonuçlara göre tam yerini bulabiliriz. Sonuç mu? Kırılacak alanın çok az olması, borunun çıkartılıp, yepyeni ve deforme olmamış ile değiştirilmesi şeklinde işlemi tamamlayabiliriz. Su kaçağı tespiti fiyatları 99 TL den başlamaktadır.

Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti görevlilerimiz ivedilik ile evinizde cihazlar ile sorunun ne olduğunu bulacaklardır. Şöyle ki musluklara gelen temiz su hatlarındaki kaçakların bazen kireçlerden kaynaklı olduğunu görebilmekteyiz. Su boru içinde akarken kirecin etkisi ile sıkışır ve her alana baskıda bulunur, zamanla conta arasından damlacık sızıntıları bir hayli artar ve fayansın düşüp kırılması, beton parçasının tutunamaması ile sonuçlanabilir. Bir önceki paragrafta anlattığımız teknik ile hemen çözüm üretebiliyoruz. Ihlamurkuyu cihazlı tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz.

Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti firmamız teşhis kısmında asla binada zarar meydana gelmemesinden yanadır ve bizim hedefimiz minimum hasar ve maksimum hizmet kalitesidir. Ihlamurkuyu tesisatçı telefon numarası 0216 612 55 90 şimdi bizi arayın profesyonel bir servis hizmeti alın.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55