istinye su kaçağı tespiti

İstinye su kaçağı tespiti telefon 0551 231 83 55 tir firmamızda bulunan gelişmiş cihazlar sayesinde yer altında belirsiz su kaçaklarının yerini tespit ettirebilirsiniz. Daire tesisatında kaçaklar genelde bir alt komşunun tavanına inmesi ile başlar ancak bulmak için onlarca fayans kırılır işte bu kırım döküme ödeyeceğiniz fiyatları su kaçağı tespiti yapan firmamıza yerinin bulunması için aramada bulunursanız fazladan bir yer kırımına gerek kalmayacaktır.

Su kaçağı tespiti fiyatı

Su kaçağı tespiti fiyatı ev ve iş yerlerinde farkllık göstemektedir özellikle İstinye bölgesinde dublex dairelerin tespiti farklıdır. Tespit ücretinin farklı olmasının nedeni dublex te oturan zengin olduğu için değil elbette 🙂 Bakılacak alan değişiyor yani sağlam yerlerede test yapmak zorundayız mantıken bakacak olursak yukarısı ve aşağısı bir birinden bağımsız değildir. İstinye su kaçağı tespiti iliteşim 0545 385 93 94 tür evinizi kırdırmadan önce mutlaka bizi arayınız. Ayrıca su kaçağı tespiti fiyatı olarakta verilen hizmet bakımından da bizden daha iyi bir firma İstinye civarında yoktur. Verdiğimiz hizmetlerin daima arkasındayız bu yüzden yapılan tespit ve onarım işlemlerini 1 yıl garanti belgeli olarak teslim ediyoruz eğer garanti süresi içinde tesisatın aynı yerinden patlak meydana gelirse ücretsiz onarıyoruz veya sorun kısa sürede tekrar ortaya çıkar ise yine ücretsiz servis veriyoruz.

İstinye su kaçağı tespiti firmamız 1995 yılından günümüze İstinye bölgesinde servis vermektedir. Ev ve iş yeri fark etmeksizin oluşan gizli su sızıntılarının yerini noktasal tespit ediyoruz. Eğer su kaçağı hakkında ayrıntılı bilgi isterseniz 0545 385 93 94 acil gsm hattından veya size en yakın şube merkez telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55