su kaçağı problemi

Su kaçağı problemi ile alakalı olarak bizi tercih etmeniz sizin ve evinizin avantajına olacaktır. Zira firmamız küçük çapta hizmet veren bir mahalle tesisatçısı ya da işini acemice yapan ve yahut ek iş olarak gören bir firma değildir. Tam tersine bu sektörde uzun zamandır faaliyet gösteren ve müşterilerin memnuniyetini, takdirini ve güvenini kazanarak her geçen gün biraz daha büyüyen bir firmadır. Tüm İstanbul’a hizmet vermekte olan her iki yakada da şubeleri bulunan kurumsal bir firma olarak işlemlerimizi modern yöntemler ile gerçekleştirmekte bu sayede de sizlerin bir daha aynı sorunlar ile karşı karşıya olma ihtimalinizi ortadan kaldırmaktayız. Bu sebepten ötürüdür ki su tesisatçılığında pek çok kişinin ilk tercihi haline gelmiş ve bu sektörde tanınan markalardan bir tanesi olmayı başarmış bir firmayız.

Su Kaçağı Sorunları

Su kaçağı konusuna gereken hassasiyeti göstermenizi ve bu soruna çözüm üretmek adına size ucuz fiyat vaat eden acemi tesisatçıları tercih etmemeniz konusunda uyarmaktayız. Zira bu şekilde problemlerinize çözüm bulmak yerine sorunun daha da büyümesine sebep olabilirsiniz. Eğer ki çalıştığınız su tesisatçısı işini iyi bilmiyor bu konuda yeterince eğitim almamış ya da tecrübesiz bir kişi ise su tesisat borularınıza zarar verebilir ve bu da sizin daha büyük maliyetlere katlanmanız manasına gelebilir. Ayrıca geçici olarak çözüm ürettikten sonra ortadan kaybolma ihitimali bulunduğunu da unutmamak gerekir. Ancak biz firma olarak yaptığımız işlemlerin arkasında durmaktayız ve sorun giderilmediği ve yahut bizden kaynaklı olarak yeniden farklı bir problem ortaya çıktığı takdirde sizden ücret talep etmemekteyiz.

Su kaçağı problemi ihmal edildiği takdirde daha büyük sorunlara yol açabilecek bir problemdir. Bu sorunlar arasında su faturasının sürekli olarak çok fazla gelmesi, evin içerisinde su birikintilerinin meydana gelmesi, duvarların nemlenmesi gibi olumsuz durumlar en sık karşılaştıklarımız arasında yer almaktadır. Özellikle de duvarlardaki ıslaklıkların zamanla küflenmeye sebep olması ve bu şekilde evin içerisinde kötü kokuların oluşmasına yol açması sizin açınızdan büyük tehlike oluşturabilir. Bu sorunlar ile karşılaşmamak adına hemen bizlere ulaşıp yardı talebinde bulunabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55