Su kaçağı tespit fatih iletişim bilgileri 0545 385 93 94  zeyrek mah. refah sok. No: 17  Fatih semtinde oturanlar artık su kaçağı cihazlı tesisat firmasını uzaklarda aramayın yanı başınızda çözüm tesisat var. Son teknoloji termal görüntüleme ve gider içi kamera kontrol cihazları ile nokta atışı su arıza tespiti yapmaktayız.

Su kaçağı belirtisi

Sizden bir alt komşuya su sızıntısı var ise en önemli su kaçağı belirtisi meydana gelmiş demektedir. Bu herkesin başına gelebilir önemli olan ne yapacağını bilmek eğer cihazlardan haberiniz yok ise evi kırıp dökmek için mahallenin tesisatçısı devereye girer onlarca fayans kırılıp döküldükten sonra sızıntıya ulaşılır ancak geriye yüklü bir maliyet bırakır. Su kaçağı tespiti fatih firmamız ise cihazlar kullanarak sızıntıları özel kamera sistemleri ile nokta atışı bularak gereksiz kırımlara son vermektedir. Diğer bir su kaçağı belirtisi ise kombi su eksiltmesidir eğer kombinin suyu düzenli olarak azalıyorsa kalorifer tesisatında bir kaçak meydana gelmiş demektedir. Çözümü basit Fatih tesisat firmamızı arayarak kombi su kaçak giderici tesisat sıvısı hakkında bilgi almak veya servis istemektir. Kombi kaçak giderici kimyasal kullanıldığı zaman hiç bir yer kırılmayacak temiz tesisata uygulayacağımız ilaç sayesinde hava ile temas eden sıvı kıristelleşerek o deliği kapatacaktır.

Su kaçağı tespiti fatih servisi için  0545 385 93 94 nolu gsm hattını veya 0212 521 13 86 nolu servis numarasını aramanız yeterli olacaktır. Su kaçağı tespiti fiyatları bakımından en eygun ve garantili servis seçenekleri ile firmamızı güvenle arayabilirsiniz.

su kaçağı tespiti fatih

Bir cevap yazın