hekimbaşı su tesisatçısı

Hekimbaşı su tesisatçısı olarak su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği işlerinde kaliteden ödün vermeden, bütün işlemleri tek seferde yerine getiren, garantili hizmet veren nadir firmalardan bir tanesiyiz.

Hekimbaşı su tesisatçısı sorumluluğumuz büyük ve İstanbul’un önde gelen şirketlerinden bir tanesiyiz. Bu görevde özverili şekilde hizmetlerimize devam ediyoruz. Rezervuar yani klozet arkası su deposu ait sistemlerde basın kumanda kolu basımında zorlanma olabilir. Yani su akışı çoğu zamanki halinden uzaklaşacak bir forma dönüşebilir. Conta takılırken çok sıkışık şekilde bırakılmış olabilir veya su basıncı fazla olmasından kaynaklanıyordur. Uzman bakış açısı çok değerlidir ve firmamız bu tesisatı inceleme kısmında gerekli olacak tüm tedbirleri hızlı şekilde alacaktır.

Su kaçağı tespiti

Hekimbaşı su kaçağı tespiti ve onarımları yapan firmamızda beton altı görüntü alma kızıl ötesi , termal kamera , akusti dinleme cihazları mevuttur. Bir alt daireye su sızma problemi var ise bizi arayabilirsiniz.

Hekimbaşı tesisatçı olarak artık gözünüz arkada kalmayacak ve gereksiz yere fazla ödemeler ve paranızın tam olarak karşılığının alınamamasına şirketimiz ile son verebilirsiniz. Rezervuarlara ait ünitede bas gövdesinden su aktığını görüyorsanız evinizi biraz kirletebilir ve devamlı ıslanan taraflı silmeniz gerekebilir. Buna sebep olan temizleme borusundaki kıvrımın fazla olması, klozet içine borunun fazlaca girmesi ve temizlik borusunun tıkalı forma dönüşmesi şeklinde yorumlar yapmamız mümkündür. Sifon, batarya, klozet, musluk, duş sistemleri ve daha pek çok üniteye ait sorunları aşmak için istediğiniz vakitte personelimize ulaşabilirsiniz.

Hekimbaşı su tesisatçısı elemanlarımızın deneyimleri ile Türkiye’deki en tanınmış şirketler referansımız olmaya devam etmektedir. Bizi şimdi aramalı ve telefon ile tesisat problemlerinizi iletmelisiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55