kumkapı su tesisatçısı

Kumkapı su tesisatçısı ile kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma işlemlerini kameralı sistemlerle yaptırabilirsiniz. Kumkapı tesisat firmamız hemen tamirat ve onarım işlemlerine geçmeden önce sorunu ilk 1 saat içinde teşhis edeceklerdir.

Su kaçağı tespit fiyatları

Kumkapı su tesisatçısı olarak problemi çözmek için müdahale ettiğimizde umut etmek ve varsayımlarda bulunmayı seçmeyiz. Kontrolleri yapar emin olduğumuzda dairenizden yada iş yerinizden ayrılırız. Atık hatlarındaki kat borusuna ait yani kolonlardaki sızıntıların sebeplerini bilmek ister misiniz? Dairelerde kötü kokunun bir türlü gitmemesi ve atık suların aktığı bölgede hiç hoş olmayan oluşumlar meydana getirmesi çözümsüz değildir. Fakat sebepleri bilmekte fayda vardır. Sızıntının biraz az olması yada yoğun kullanıma bağlı olarak boru dış yüzeylerinde terleme oluşması gibi oluşumlar olabilir. Boru yüzeyinde yırtılma, muflu ağız bölgesinde çıkma oluşabilir. Genelde apartman çatı bölgesindeki kenarlık alanlarında boru içine yağmur sulara düşebilir ve son olarak boruların muflu birleşme kısımlarına conta konulmaması yani işçilik hatası bu sorunu doğurabilir.

Kumkapı sıhhi tesisat elemanlarımızı şimdi arayın ve en etkili verimli tekniklerimizi uygulayarak, işini seven personelimizi yarım saat içinde adresinize gelmenizi sağlayalım. Artık atık hatlarındaki bir sorunun hangi sebeplerle meydana geldiğini sizlerle paylaştık. Peki, bir tesisatçı bu sorunu nasıl çözebilir? Örneğin, termal kamera ile koku gelen bölgelerden başlamak üzere hangi boruda sızıntı olduğu bulunur. Birkaç bölgede aynı sorun olabilir ve hepsini bulabiliyoruz. Öncelikle borulardaki hasar giderilmeye çalışılır, bu pek mümkün olmayabilir ve yenisi ile değiştirilir. Conta olmaması sorunu varsa bu mutlaka takılır, boru yüzeyinde çatlak küçük ise buraya dolgu yapılabilir.

Kumkapı su tesisatçısı her zaman doğru çözümler, tek seferlik ve kalıcı teknikler ile servis hizmeti vermektedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55