küçükçekmece su kaçağı tespiti

Küçükçekmece su kaçağı tespiti iki olağanüstü cihazın kullanımında biraz teknik konulara girerek irdelemek istiyoruz. Umarız çalışma sistemimizdeki kaliteyi sizde fark edersiniz, her türlü bina için benzeri problemlerde bizi çekinmeden arayın ve destek olmak için her zaman yanınızda bir yardımcı olduğunu unutmayın.

Su kaçağı tespiti fiyatları Küçükçekmece

Küçükçekmece su kaçağı tespiti hiçbir maddi külfet oluşturmadan, evinize en ufak bir çizik bir vermeden sensör cihazlarımız ile otomatik dinleme yapabilir ve bilgisayarın bulduğu veriler ile sonuca ulaşabiliriz. Örnek olarak mutfak lavabonuzun olduğu odadan hafif bir su sesi musluk kapalı olduğu halde geliyor. Zeminde personeli elinde sensör ile dinleme aygıtını gezdirir ve kuşkulandığı bölümleri işaretleme usulü ile geçer. Cihazda 5 dakika ve 60 dakika aralığında zaman tanımlayarak dinleme başlatabilir. Cihazın gönderdiği radyo frekansları geri gelirken sızıntı varsa bunu da ekrana yansıtacaktır. Küçükçekmece su kaçağı tespiti telefon ile ıslaklık olduğundan şüphelendiğiniz alanlarda hiçbir risk almadan, %100’e yakın doğruluk payı ile bu cihazımızın nimetlerinden evinizdeki sorunu bulmak için yararlanabiliriz. Küçükçekmece su kaçağı tespitinde kızılötesi sinyaller göndererek görüntüyü anlık aldığımız ve maksimum ısı derecesinden renklere göre boru içi sıcaklık ile etrafındaki dağılımın yerini tespit ettiğimiz termal cihazımızı anlatmak istiyoruz. Kaçak neredeyse orada mutlaka yoğunlaşma olur ve genelde sarımsı rengin etrafı halkalı şekilde turuncu renge çalabiliyor. Bu her tesisat sıkıntısında aynı şekilde oluşacak diye kural yoktur fakat bunun üzerinde eleme yapması ve analizleri tam olarak yerine getirmesi gereken tesisat personelimizdir. Klozetin hemen yanından temiz su hattı geçtiğini düşünelim. Sadece termal cihaz ile ölçüm yaptık ve kuşkularımız doğrulandı. Küçükçekmece su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak bir matkap alabilir ve sadece o kısımda küçük bir tadilat başlatabiliriz. Fayansın bir tanesini kırmak yeterli ise birkaç dakika sonra sızıntıyı sizde kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Küçükçekmece su kaçağı tespiti asla geleneksel yöntemlerden ne kadar uzak durursanız, 100’lerce lira gibi tadilat masraflarından da kurtulursunuz. Neden bir fayans maliyeti varken, birçok noktada hasar oluşsun ki? Şirketimiz bunu karşılayacak kapasitede olup, istediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55