su kaçağı tespiti eyüp

Su kaçağı tespiti Eyüp servisi ile arızaları kırmadan dökmeden noktasal bulup onarımını yapmaktayız. Su kaçakları belirtileri farklı olabilir ve evimizdeki kullandığımız cihazlar yada tesisat malzemeleri biraz ön belirtileri bizlere haber verir. Birkaç örnek halinde, başımıza gelebilecek sıkıntılarla ilgili açıklama yapmak ve bu konuda nasıl çözüm ürettiğimizi sizlere anlatmak istiyoruz.

Su kaçağı tespiti Eyüp Telefon

Eyüp su kaçağı tespiti çığır açan yöntemleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Genelde banyomuzda bulunan klozetlerin hemen arkasında küçük bir su tankı ve içerisindeki suyu sürekli ölçerek dolduran basınç topu her almaktadır. Bu kısma su yeterince dolmuyor ve basınç topuda arızalı değilse sorun temiz su hatlarında olabilir. Klozetin hemen altında su tankına tedarik sağlanan ünite bulunmaktadır. O bölgeden başlayarak termal kamera yardımı ile en küçük tepkileri bile ölçebiliyoruz. Örneğin boru içinde su derecesi 19 derece yada sular yayılmaya mı başlıyor, bunları test edecek ve hasarsız onarak teknolojiye sahibiz. Eyüp su kaçağı tespiti telefon hatlarımızdan ulaşın ve bu anlattığımız konu yada benzeri sıkıntılarda hemen çözüm getirelim. Su kaçağı tespiti Eyüp servisi hizmetinde sıkça karşılaştığımız bir konudur. Sıcak yada soğuk su musluğu olsun gür şekilde akmıyorsa su borularında kaçak ihtimali kuvvetli olabilir. Vanalar sonuna kadar açık olabilir, güneş enerji tankı tamamen dolu olabilir. Bu durumda suyu ileten boruları kontrol etmemiz gerekecektir. Boruların yerlerini santimi santimine bulacak, izleyecek, sıcaklığını ölçecek, bar basıncı, ev içindeki dolaşımı ve en önemlisi sesleri teknikerimize ileterek başarıya ulaşmamız yüksek ihtimaldir. Şöyle anlatalım: su vanası sonuna kadar kapalı fakat sesler geliyor, o bölgeyi işaretleriz, vanaları açarız ve mekanikte ilerleme var mı kontrol edebiliriz. Banyo muslukları eskisi gibi gür akmasını istiyorsanız Eyüp su kaçağı cihazlı tesisatçıyı mutlaka arayın.

Su kaçağı tespiti Eyüp te başınıza bu tip sorun gelmişse şofben ve kombiye giden yada bu kısımlardan musluklara yol alan su borularında iletkenlik yüksek olmayabilir. Soğuk su kombiye gider ve ısıtır, mutfaktaki çeşmeniz 7/24 sıcak akabilir fakat az aktığı gibi evinizde kötü bir rutubet kokusu da oluşmaya başlıyor olabilir. Acilen bizleri arayın ve hemen kontrolleri başlatalım.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55